Вікторина «Funny English»
1 бер. 2024
![](/uploads/org2543/news_1709594729_.jpeg)
Вчителька англійської мови, Пилюшенко Галина Григорівна, організувала чудову вікторину для учнів 7-8 класів під назвою «Funny English».
Ця вікторина була спрямована на популяризацію англійської мови серед школярів та заохочення їх до активного вивчення мови. Учасники мали змогу не лише продемонструвати свої знання, а й кмітливість та вміння працювати в команді. Захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері.