Урок музичного мистецтва за темою "Музика з телеекрану"
![](/uploads/org2543/news_1715079426_.jpeg)
Нещодавно у 7-Б класі відбувся надзвичайно цікавий урок музичного мистецтва з теми "Музика з телеекрану", Учні занурились у світ екранних мистецтв через різноманітні інтерактивні завдання.
Захоплюючий урок розпочався з заповнення схеми, де учні визначали зв'язки між музикою та іншими видами мистецтва. Розгадування ребусу допомогло дізнатися про піаністів, які супроводжували німе кіно, занурюючи учасників у історію кіномистецтва. Не менш захопливим було впізнавання мультфільмів за мелодіями до них, що викликало чимало радісних емоцій та обговорень серед учнів.
Крім того, діти створили сенкан — японську поетичну форму, присвячену темі уроку, та організували хмаринку слів, що відображала основні поняття заняття. Ці інтерактивні методи не тільки сприяли кращому засвоєнню матеріалу, а й активно розвивали креативне мислення учнів.
Щиро дякуємо Інні Григорівні за її ентузіазм та професіоналізм.