Черговий звіт від мужніх, сильних, відданих справі захисників
9 трав. 2024
![](/uploads/org2543/news_1715283225_.jpeg)
Патріоти, волонтери, наші любі та найкращі учні та батьки! Ось і надійшов черговий звіт від мужніх, сильних, відданих справі захисників. Всі пакунки вже у хлопців, за що вони, і ми вам безмежно вдячні.
Ви неймовірні! Так тримати, бо разом ми сила. І тільки з таким настроєм ворог буде подоланий! Нехай кожен внесок повертається вам сторицею!Нагадуємо, що кожні 2 тижні відбувається відправка, тому ми знову розпочинаємо збір. Акція «Підтримай захисника» триває. Слава Україні! Героям слава!