Вітаємо наших учнів!
20 груд. 2023
![](/uploads/org2543/news_1703109310_.jpg)
Вітаємо наших талановитих учнів!
Сьогодні наша школа мала честь брати участь у другому етапі фестивалю-конкурсу «Різдвяне дійство». Наші учні з великим ентузіазмом та майстерністю презентували обрядові дійства зимового циклу, демонструючи розуміння наших традицій.
Це було неймовірне видовище, сповнене колориту та автентичності. Кожен виступ був унікальним і відображав багатство нашої культурної спадщини.