Привітання до новорічних свят
23 груд. 2023
![](/uploads/org2543/news_1703286263_.jpeg)
Сьогодні, напередодні новорічних свят діти пільгових категорій отримали чудові привітання від шанованого депутата Дніпровської міської ради, Павлова Артема Григоровича.
Він поділився з дітьми натхненними побажаннями та вручив їм подарунки, наповнюючи цей день радістю та світлом.
Ми щиро вдячні пану Павлову за його увагу та внесок у створення святкової атмосфери для наших учнів. Такі моменти нагадують нам про силу доброти та щедрості.